Zpět na program

YO SOY INDIGO

Klub 31. leden 2019 (20:00)

Yo Soy Indigo je originální pražská skupina založená zpěvačkou, skladatelkou a kytaristkou Emily Thiel z amerického Connecticutu. Její často osobní texty a mimořádný hlas jdou ruku v ruce s instrumentální hravostí a perfektní souhrou mezinárodní sestavy ostatních členů (za baskytarou je Fredrik Janáček, třetina kultovních minus123minut). Kapela se zrodila z jam session ve staré továrně a během čtyř let uzrála do podoby, kterou charakterizují oduševnělé melodie, planoucí sóla i notná dávka humoru. Svůj styl nazývají „folk-funk“ nebo „freak-folk-jazz“, což je ale jen základní vodítko odkazující na žánry, kterými ve svých skladbách s volností proplouvají.

Yo Soy Indigo jsou:

Emily Thiel (USA) - zpěv, kytara, autor, Mark Newson (UK) – klávesy, Adam Pospíšil (CZ) – housle, Fredrik Janáček (SWE) – baskytara, Dušan Černák (SK) – bicí, William Valerián (CZ) – saxofon.

Tato akce již proběhla.

Předprodej

Vstupenky na naše koncerty jsou k zakoupení denně přímo v klubu (lépe mimo čas obědů od 11.00 do 14.00 hodin) a u vstupu před koncertem. Lze je zakoupit také v Informačním centru Olomouc (Horní nám., podloubí radnice).

Využít lze také on-line předprodeje prostřednictvím portálů GO OUTSMS TICKET.
Platba proběhne pomocí on-line platební brány, nebo odesláním zpoplatněné SMS a následného doplatku na místě. Přímý odkaz na on-line nákup vstupenek najdete u jednotlivých koncertů.

Bližší informace získáte na telefonu +420 775 682 198 nebo e-mailu club@jazztibet.cz.

Omlouváme se, ale na koncerty nepřijímáme rezervace – místa v sále jsou obsazována postupně. Rádi vám ale rezervujeme vstupenky pro pozdější vyzvednutí na baru nebo u vstupu.

Kontaktovat

Neváhejte nás kontaktovat, máte-li jakýkoliv dotaz.

Více

Hlavní partneři

Další partneři

Newsletter

Máte-li zájem, budeme vám zasílat novinky z dění v Jazz Tibet Clubu a pozvánky na koncerty. Přihlásit se můžete zadáním vaší e-mailové adresy:

Jazz Tibet Club

  • Spolek přátel olomouckého jazzu, z. s.
  • Sokolská 48, 772 00 Olomouc
  • IČ: 47657294
  • DIČ: CZ47657294
  • po – so: 11.00 – 00.00
  • neděle: zavřeno

© Jazz Tibet Club 2018, by madnest