Zpět na program

Mladá krev

Klub 19. únor 2019 (18:00)

Mladá krev je třicetičlenný školní orchestr ZUŠ Žerotín s pestrým repertoárem, plný mladých, dravých a nedočkavých hudebníků s nápady a touhou si zahrát. Složený je z rytmiky a dechové sekce, obsahující flétny, klarinety, saxofony, trubky a trombony. Významnou součástí orchestru jsou také zpěvačky a zpěváci. V repertoáru má orchestr aranže známých skladeb od The Doors, ZAZ, LP, Niny Simon, Stromae, Allie X, Modjo, Bruno Marse, Caro Emerald a mnoha dalších.

Pořádá ZUŠ Žerotín

Vstup zdarma

Předprodej

Vstupenky na naše koncerty jsou k zakoupení denně přímo v klubu (lépe mimo čas obědů od 11.00 do 14.00 hodin) a u vstupu před koncertem. Lze je zakoupit také v Informačním centru Olomouc (Horní nám., podloubí radnice).

Využít lze také on-line předprodeje prostřednictvím portálů GO OUTSMS TICKET.
Platba proběhne pomocí on-line platební brány, nebo odesláním zpoplatněné SMS a následného doplatku na místě. Přímý odkaz na on-line nákup vstupenek najdete u jednotlivých koncertů.

Bližší informace získáte na telefonu +420 775 682 198 nebo e-mailu club@jazztibet.cz.

Omlouváme se, ale na koncerty nepřijímáme rezervace – místa v sále jsou obsazována postupně. Rádi vám ale rezervujeme vstupenky pro pozdější vyzvednutí na baru nebo u vstupu.

Kontaktovat

Neváhejte nás kontaktovat, máte-li jakýkoliv dotaz.

Více

Hlavní partneři

Další partneři

Newsletter

Máte-li zájem, budeme vám zasílat novinky z dění v Jazz Tibet Clubu a pozvánky na koncerty. Přihlásit se můžete zadáním vaší e-mailové adresy:

Jazz Tibet Club

  • Spolek přátel olomouckého jazzu, z. s.
  • Sokolská 48, 772 00 Olomouc
  • IČ: 47657294
  • DIČ: CZ47657294
  • po – so: 11.00 – 00.00
  • neděle: zavřeno

© Jazz Tibet Club 2018, by madnest