Zpět na program

BLUES POWER & FRIENDS – 15 LET

Klub 8. prosinec 2018 (20:00)

Byť je blues žánrem poslouchaným a hraným již po generace, v životě bluesové kapely je patnáct let tvořivé existence skvělou zprávou. Rádi bychom vás proto pozvali na koncert k patnáctému výročí olomouckých bluesrockerů – skupiny Blues Power.

Vznik kapely se datuje do roku 2003, kdy se sešli muzikanti s dlouholetou praxí v mnoha jiných kapelách, kteří chtěli udělat radost sobě i jiným, s repertoárem zaměřeným převážně na bluesovou muziku. Tento žánr hrají dodnes a jejich zkušenosti umožňují s nadhledem vyjádřit expresivitu, dynamiku, cit a vše, co interpretace blues potřebuje. V repertoáru jsou např. skladby Johna Mayalla, Stevie Ray Vaughana, Erica Claptona, Blues Brothers Band, B. B. Kinga a mnoha dalších, včetně tvorby vlastní. Koncertu se zúčastní nejen současní a minulí členové kapely, ale i hosté z české a slovenské hudební scény. 

Pořadatel: Oldřich Pospíšil

Tato akce již proběhla.

Předprodej

Vstupenky na naše koncerty jsou k zakoupení denně přímo v klubu (lépe mimo čas obědů od 11.00 do 14.00 hodin) a u vstupu před koncertem. Lze je zakoupit také v Informačním centru Olomouc (Horní nám., podloubí radnice).

Využít lze také on-line předprodeje prostřednictvím portálů GO OUTSMS TICKET.
Platba proběhne pomocí on-line platební brány, nebo odesláním zpoplatněné SMS a následného doplatku na místě. Přímý odkaz na on-line nákup vstupenek najdete u jednotlivých koncertů.

Bližší informace získáte na telefonu +420 775 682 198 nebo e-mailu club@jazztibet.cz.

Omlouváme se, ale na koncerty nepřijímáme rezervace – místa v sále jsou obsazována postupně. Rádi vám ale rezervujeme vstupenky pro pozdější vyzvednutí na baru nebo u vstupu.

Kontaktovat

Neváhejte nás kontaktovat, máte-li jakýkoliv dotaz.

Více

Hlavní partneři

Další partneři

Newsletter

Máte-li zájem, budeme vám zasílat novinky z dění v Jazz Tibet Clubu a pozvánky na koncerty. Přihlásit se můžete zadáním vaší e-mailové adresy:

Jazz Tibet Club

  • Spolek přátel olomouckého jazzu, z. s.
  • Sokolská 48, 772 00 Olomouc
  • IČ: 47657294
  • DIČ: CZ47657294
  • po – so: 11.00 – 00.00
  • neděle: zavřeno

© Jazz Tibet Club 2018, by madnest