Často kladené dotazy

Máme kapelu a chceme si u vás zahrát.
Co pro to můžeme udělat?

Nejprve zvažte, jestli se vaše hudba svým charakterem do našeho klubu hodí. Dále zvažte, jestli má potenciál zaujmout a přilákat v Olomouci dostatek lidí. Nezdá se to, ale klub není úplně malý, a aby byla atmosféra příjemná, je potřeba ho zaplnit. Pokud věříte, že obě tyto podmínky splňujete, napište nám e-mail a připojte odkazy, na kterých je možné si vaši hudbu poslechnout. My to zvážíme a pokud se nám vaše hudba bude líbit a budeme mít k dispozici vhodný termín, kontaktujeme vás, abychom se domluvili na podrobnostech. Koncert bychom buď zařadili do našeho kmenového programu, nebo bychom vám umožnili ho u nás uspořádat formou pronájmu. Protože dostáváme opravdu hodně nabídek, prosíme o trpělivost. Při nejlepší vůli není v našich silách reagovat ihned na každou z nich.

Chystám se k vám na koncert a chtěl bych si rezervovat stůl, ale nikde tu tuto možnost nevidím. Jak na to?

Omlouváme se, ale místa k sezení na koncerty nerezervujeme, obsazují se postupně. Samozřejmě ale ochotně uděláme výjimku v odůvodněných případech (maminky v očekávání, zdravotní problémy, pokročilý věk apod.). Za takových okolností nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

Je klub bezbariérový?

Prostor klubu bohužel není plně bezbariérový, u vstupu je nutné překonat dva schody. Pro usnadnění přístupu jsme ale vybaveni ližinami.

Kontaktovat

Neváhejte nás kontaktovat, máte-li jakýkoliv dotaz.

Více

Hlavní partneři

Další partneři

Newsletter

Máte-li zájem, budeme vám zasílat novinky z dění v Jazz Tibet Clubu a pozvánky na koncerty. Přihlásit se můžete zadáním vaší e-mailové adresy:

Jazz Tibet Club

  • Spolek přátel olomouckého jazzu, z. s.
  • Sokolská 48, 772 00 Olomouc
  • IČ: 47657294
  • DIČ: CZ47657294
  • po – so: 11.00 – 00.00
  • neděle: zavřeno

© Jazz Tibet Club 2018, by madnest